• Свеж
Време и TRU женски кошула со долги ракави, големини XS-xxxl

Време и TRU женски кошула со долги ракави, големини XS-xxxl

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Оригиналниот фрлање-на-и-да размислувам двапати, класична кошула од време и Тру во убави отпечатоци и опции за тексас. Разновидна и без напор за дневни транзиции, има копче надолу и собрано здолниште-совршено за спарување со вашите омилени станови, чизми, па дури и патики за целосен, женски изглед. Само на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. одговара : опуштена. Должина : 37" Долга од центарот на грбот за големина S. Затворање : затворање на предното копче надолу. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаени ткаенина; собрани рамо и половината; Капка јарем во грб. Облека за кошула со долг ракав од женски од време и Тру.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата