• Свеж
Персонализирани ѓердан од родилен ѓердан од 14к злато

Персонализирани ѓердан од родилен ѓердан од 14к злато

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Радувајте се во вашата семејна врска со овој прилагодлив ѓердан за раѓање, совршен за Денот на мајката! Сјајот на ова злато, овој прекрасен дизајн има вертикален ред на родилни камења во форма на срце во намалена големина за шик стил што сигурно ќе се истакне. Изненадете ја мама со овој уникатен подарок кога ќе се персонализирате со родилото на секое дете за да создадете заслепувачки додаток што ќе сака да го носи! ПОЗЛАТЕНО. Мерки 19,6мм x 6,6мм. Мерки на ланец 18 "со 2" проширувач. Персонализирајте со најмногу 4 камења во форма на срце. Врвните мерки на родилството од 6мм : секој последователен камен се намалува во големина за 1мм (5мм, 4мм, 3мм).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата