• Свеж
Персонализиран пајак веб -полу -тркалезна доормат достапна во повеќе имиња

Персонализиран пајак веб -полу -тркалезна доормат достапна во повеќе имиња

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Дајте им на посетителите плашлив персонализиран добредојде со нашиот забавен доормат! Нашиот ексклузивен дизајн има веб -позадина на пајакот. Ние ја персонализираме портокаловата лента на врвот со која било линија на текст во црна боја. Потоа, ние ги персонализираме секој од четирите пајаци со какви било имиња што ќе ги изберете во зелен текст. Среќен ден на Вештерките! Персонализиран пајак веб -половина круг, четири имиња : мерки 22 "w x 35" l. Направено од полиестерска површинска ткаенина и технологија за печатење на боја. Безбедна, нелична гума за поддршка/одлична за внатрешна или надворешна употреба. Црево или сунѓер чисто со вода и благ течен сапун, без белило; воздух сув. Персонализирајте ги горните и четири индивидуални имиња.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата