• Свеж
Stuple Industries Бели маргаритки Апстрактни флорали црвено розово поп платно wallидна уметност од Изабел Херберт

Stuple Industries Бели маргаритки Апстрактни флорали црвено розово поп платно wallидна уметност од Изабел Херберт

DEN 607.84
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Изабел Херберт.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата