• Свеж
Тајни богатства женски и жени плус плетена облека за спиење

Тајни богатства женски и жени плус плетена облека за спиење

DEN 271.68
Стока
Достапно е за нарачката

Ладен ноќен сон или релаксирачки ден на лов е обезбеден во тајни богатства (женски и жени плус) четкана плетена хемија. Овој фустан за спиење на пулвер со пулвер има прилагодливи ленти за прилагодување на вашето вклопување. Стилскиот лизга има под -под -цвест за мала поддршка, лајси трим на деколтето и зачудувачки затрупан грб. Шаркбит полите осигурува удобна покриеност. Направено е во полиестерска маичка со лесна грижа со спандекс што може да се мие машината и практично без брчки. Ако сакате удобност, ќе го цените овој стил на шик, во 4 светли отпечатоци и цврсто розово или хавајско сино за вашата гардероба за лето. Тајните богатства четкани со плетено спиење. Фустанот за спиење на пуловер има прилагодливи ленти за шпагети. Lacy Trim на деколтето и stappy Racer назад јарем. Шаркбит полите удира веднаш под коленото. Рециклирана полиестерска маичка со лесна грижа со спандекс е машината што може да се мие и без брчки. Цврста аква сина боја. Достапно во повеќе бои и отпечатоци во големината на Миси и жени плус.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата