• Свеж
Детската соба од Ступел му остави да спие сини планини Детски зборови за дизајн wallидови од Дафне Полсели

Детската соба од Ступел му остави да спие сини планини Детски зборови за дизајн wallидови од Дафне Полсели

DEN 720.00
Стока
Достапно е за нарачката

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата