• Свеж
Име на двојно еднострано тркалезно име на Анавија од не'рѓосувачки челик - ЕКГ врежано кучиња и мачка ознака, розово злато, М.

Име на двојно еднострано тркалезно име на Анавија од не'рѓосувачки челик - ЕКГ врежано кучиња и мачка ознака, розово злато,

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Достапни бои - сребро, злато или розово злато. Контакт број, адреса или кратка порака. Откако ќе се изберат бојата и големината, притиснете го копчето "Персонализација " за да ги додадете гравурите што сакате на ознаката. Производи за накит и подароци Anavia се специјализирани за создавање подароци совршени мајка, мајка, татко, татко, брат, сестра, син, ќерка, чичко, тетка, дедо, баба и го олеснува подарокот со вклучување на сè што ви треба за да го претставите на примателот. Подолу се дадени некои идеи за гравура што можете да ги изберете или да ја користите вашата креативност и да создадете нешто што одговара на личноста на вашето домашно милениче. Задниот дел може да биде врежан со до 3 реда и до 15 карактери. Изберете од 3 рамки за да додадете одредена декорација во вашата нова ознака за миленичиња. 'не чувај ме. Изберете од избор на рамки за украсување на ознаката за да ја направите уникатна.Дајте си чувство на безбедност во случај на вашето домашно милениче случајно да излезе и исчезна. Ограничување на персонализација 15/ по линија. Ознаката може да биде врежана на предната и назад со сопствени детали. Како да се персонализирате : Одлучете ја бојата и големината на ознаката за домашно милениче. Нашата персонализирана ознака за кучиња е изработена од полиран, густ и висококвалитетен не'рѓосувачки челик, а потоа ласерски врежан со висока температура Ласер за создавање ознака за кучиња за миленичиња што ќе трае долго. Сите линии не мора да се користат, ве молиме оставете празно ако не е потребно гравура во таа област. Заедно со 3 големини и бои, ознаката за миленичиња исто така доаѓа со мал и голем прстен за клучеви, така што можете да ги размените во зависност од тоа колку ниско би сакале ознаката да виси на јаката на вашето домашно милениче. Опции за 3 големини - мали 25мм, среден 32мм, голем 34мм. Важни информации што можат да бидат врежани на задната страна, може да бидат мали пораки како "Ве молиме јавете се на мајка ми " Следете број на контакт, "Јас сум изгубен, ве молиме јавете се на " Следете број на контакт, вашата домашна адреса или број на микрочип .Серсонализацијата : За оваа ознака, за оваа ознака, за Предниот дел е во состојба да биде врежана со икона за име и EKG (шепа, куче или мачка) додека грбот може да биде врежан со до 3 реда и 15 карактери. Персонализираната ознака за миленичиња вклучува црна кадифена торбичка што може да се користи за да се избрише ознаката за кучиња со помош на надворешниот кадифено слој.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата