• Свеж
ACDELCO 2SD75C Кабел за батерии се вклопува Изберете: 2001- GMC Sierra, 2001- Chevrolet Suburban

ACDELCO 2SD75C Кабел за батерии се вклопува Изберете: 2001- GMC Sierra, 2001- Chevrolet Suburban

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Кабината за вкрстена синтетичка гума на батеријата, синтетичка гума, помага да се спротивстави на корозијата. Бакарните кабли обезбедуваат одлична спроводливост. Преклопеното леење и изолацијата на кабелот помага во заштитата на кабелот од корозија. Произведено за да ги исполни очекувањата за вклопување, форма и функција. FITS Изберете : 2001-2003.2005-2007 GMC Sierra 8 Cyl 8.1 L 2001-2006 Chevrolet Suburban 8 Cyl 8.1 L 2002-2006 Chevrolet Avalanche 8 Cyl 8.1 L 2002-2007 Chevrolet Silverado 8 Cyl 8.1 L 2001-2006 GMC New Sierra 8 Sierra 8 CYL 8.1 L 2001-2006 GMC YUKON XL 8 CYL 8.1 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата