• Свеж
Фантоскоп Мерино стил ФАУ серија за крзно декоративно фрлање перници за фрлање, 12 20 20 20

Фантоскоп Мерино стил ФАУ серија за крзно декоративно фрлање перници за фрлање, 12 20 20 20

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Овие декоративни перници за фрлање во фантоскоп мерино, декоративни перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 6 комбинации и 13 бои. Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на убавиот изглед на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Перница ги покрива со инсерти. Дизајн : Луксузно монголско меки крзно крзно. Материјал : полиестер со висок степен. Големина : 12x20 инчи 30x50 cm/20x20 инчи 50x50 cm. Боја : Бела. Број : Сет на 2. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. И машината и раката што се перат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата