• Свеж
Атлетски работи Activeенска активна супер мека патент-јакна

Атлетски работи Activeенска активна супер мека патент-јакна

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Вашата облека за вежбање на отворено сега е завршена. Поврати во оваа лесна качулка од атлетски дела, удобен и разноврсен додаток на вашата активна облека или обична гардероба. Со дизајн на пиштол и удобни предни џебови за да ги задржат најважните работи, овој супер-мек слој е совршен за носење над вашите врвови за перформанси или лежерно дома. Супер мека ткаенина за одлично чувство на рака, оваа дуксерка ќе биде вашата омилена граба и одете. Машина за перење. Направено во Кина. 45% полиесте 45% рециклиран полиестер 10% спандекс. Целосен поштенски патент. Раглан долги ракави. Худ со влечење. Модерно вклопување. Џебови од кенгур. Ткаенина со мала тежина. Супер меко чувство. Манжетни со пиштол. Activeенска активна супер мека патент-јакна од атлетски дела. Лесна јакна за жени. Атлетик работи женска јакна. Јакна за женски патенти. Врвот на жените.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата