• Свеж
Стерилитска фиока широка ткаени кула Фуксија

Стерилитска фиока широка ткаени кула Фуксија

DEN 2159.84
Стока
Достапно е за нарачката

Организирајте видливи места за складирање со колекција на ткаење на стерилити. Овие артикли за складирање на ткаење комбинираат стил и функција; Трендовски изглед на ткаење со погодност, издржливост и вредност на пластика за да се обезбедат најразлични решенија за декор за вашите простори за живеење. Кулата со ткаенини од 3 фиоки зафаќа изглед како мебел и е идеална за? На отворено? потреби за складирање. Три непроaирни фиоки го одржуваат контролираниот и скриен нередот, додека обезбедува пристап до често користени предмети, каде што најчесто се користат. Лесните рачки за влечење им овозможуваат на фиоките да се отворат и да се затворат без напор, со стоп на фиоката за да се спречи да се отстранат фиоките случајно. Целокупните собрани димензии на оваа ставка се 15 7/8 "D x 21 7/8 " W x 24 "H. Севкупна собрана големина : 15 7/8" x 21 7/8 "x 24". Стилската шема на ткаење обезбедува изглед како мебел во лесна за чиста, издржлива пластика. Разновидното решение за декоративно складирање е идеално за употреба низ домот. Непроaирните фиоки ја одржуваат содржината скриена и контролирана нередот. Чувајте често користени предмети содржани и организирани каде што најчесто се користат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата