• Свеж
Графички мета за кратки ракави во Озарк

Графички мета за кратки ракави во Озарк

DEN 207.68
Стока
Достапно е за нарачката

Не мора да ги перење купови пари за мексиканските картели да уживаат во свеж воздух и високи борови на Озарците. Без разлика дали инвестирате во „Сината мачка“ или да се релаксираат на масата за блек џек во Мисури Бел, ќе бидете удобни и стилски во овие тимови што ја истакнуваат оваа популарна серија на Нетфликс. Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата