• Свеж
Без граници на селанецот на селанецот на помладиот

Без граници на селанецот на селанецот на помладиот

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Донесете ја вашата талент на Бохо без ова, без граници на селанецот на помладиот. Меки, проток на рај во лесен рајон, романтичниот пуловер има елегантен печатење, разгалена јака и долги акценти на тасели. Собраните еластични манжетни на долгите ракави на Раглан создаваат безобразен ефект. Носете го со здолниште А-линија за опција за фустани или одговарајте го со омилените слаби фармерки за пообичен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose. Деколте : Y-врат со јака од шутница. Затворање : пуловер. Ракави : Раглан долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; собра еластична манжетна; Копче и исечоци од тасели. Јуниорите печатат селанец од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата