• Свеж
Ли машки екстремно движење атлетски атмосфера

Ли машки екстремно движење атлетски атмосфера

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

За момчето во движење, не гледајте подалеку од машката атлетска Jeanан. Создадено со удобност, издржливост и флексибилност во умот, овој класичен стил од 5 џеб има ткаенина за истегнување на перформансите и екстремен флексибилен лента за половината, така што се движи со вас за целодневен удобност. Inseam Gusset спарен со поблагодарно вклопување низ седиштето и бутот овозможува поголема флексибилност за атлетски изградениот човек. Засилена нога и вклопена половината му даваат на овој Jeanан современа силуета. Историјата на тексас е вткаена во марката Ли. Како една од оригиналните американски компании за тексас, Ли повеќе од 130 години изработува намерни дизајни. Основана во 1889 година, наследството на Ли е исполнето со модни први обележани со иновативни вклопувања, силуети за дефинирање на ерата и легендарни детали. Без разлика дали ги облекува каубоите, фабричките работници или филмските starsвезди, безвременскиот стил на Ли отсекогаш бил направен за многумина, а не за малкумина. Денес, посветеноста на Ли за автентичност, вклопување и квалитет, заедно со неговиот познат пионерски дух и непопустлив оптимизам, создадоа генерации на лојалисти на брендот низ целиот свет. Атлетски вклопување. Изведба на ткаенина за истегнување. Екстремен флексибилен половински лента. Inseam gusset. Затворање на копчињата и летање со патент. Увезени. 84% памук, 14% еластерел-П, 2% спандекс. Стил #112339211.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата