• Свеж
Единствени поволни цени за женски високи половини искинати полите измиени фармерки со тексас

Единствени поволни цени за женски високи половини искинати полите измиени фармерки со тексас

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Однесувајте се кон класичното чувство во ова тексас здолниште со сурово полите, потресени и измиени детали. Стилизирајте го со вашите шик панталони и чизми за обичен изглед. Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'7.7 ", Градите : 33 1/2 инчи, половината : 24 инчи, колк : 35 1/2 инчи, должина на рамото : 14 1/2 инчи, тежина : 113,5 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународно Големина - Поклоп на половината - Вкупна должина - Хип Girth X 25 1/4- 21 1/2 35 3/8s 27 1/8 21 7/8 37 3/8m - 29 1/8 22 1/ 4 39 3/8 L 32 1/4 - - 22 5/8 42 1/2xl - - 35 3/8 23 -45 5/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени на женските високи половини искинати полите измиени фармерки со тексас 65% памук 33% полиестер 2% спандекс. Увезен. Искинато полите. Работен детали. Високи половината. Пет џеб стил. Поштенски мува со затворање на копчињата. Машината измијте ладно со слични бои.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата