• Свеж
Thumbrintz Flograph VI затворен перница на отворено

Thumbrintz Flograph VI затворен перница на отворено

DEN 400.00
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер. Thummprintz Flograghi VI Внатрешна/надворешна перница : Прекрасна уметност од Jamesејмс Бургард создава урбан тематски дизајн во тонови на Земјата со прскање на сина боја за оваа печатена перница. Перницата е совршен акцент за софа, кревет или стол. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или како завршен допир во просторијата. Само чисто место.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата