• Свеж
Skechers Work Bulklin - Балран композитен пети безбедност чевли

Skechers Work Bulklin - Балран композитен пети безбедност чевли

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Лизгајте се на композитни безбедносни пети Атлетик, со мемориска пена со манжетни со пена, кои се лизгаат отпорни на влечење на влечење. Единствениот отпорен на лизгање е исто така отпорен на масло. Безбеден дизајн на електрична опасност (EH). ЕХ безбеден дизајн го тестираше ASTM F2892-11. Нежните издржливи мат финиш синтетички горе. Чипкајте обичен спортски отпорен на работа, патика Оксфорд. Класичен стил на ООН се врежани детали на предните и страните. Перфорациски панели од предната и јаката за ефект на ладење. Деталите за логото на страничните скиери. Чипка напред. Подготвена јака и јазик. Опуштен дизајн на Fit® за пространа удобна вклопување. Поставување на чевли со мека ткаенина. Мемориска пена удобна удобност. Совпаѓање на бојата UNO дизајн мида со видлива потпетица за перничиња. Текстурирани детали од средна и надворешна страна. Отпорна на отпорна гума од влечење на влечење. 1 3/4 инчи висина на потпетиците.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата