• Свеж
Уникатен разбој баја геометриски подрачје за килим или тркач

Уникатен разбој баја геометриски подрачје за килим или тркач

DEN 1117.60
Стока
Достапно е за нарачката

Дали сте во потрага по килим на отворено? Не гледајте подалеку од нашата колекција на отворено. Од тркачи до октагони, нашата колекција на отворено има секакви форми и големини. Бои исто така! Апстракт, земја, шарена, па дури и гроздобер, нашата колекција на отворено ве покриваше. Оваа колекција може да се грижи за какви било потреби и потреби на отворено. Мулти/2 '0 x 6' 0. Полипропилен. Машински изработени. Ранер. Египет. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба; Тремот; Внатрешен двор; Сонце. 0,16 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Внатрешен/отворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата