• Свеж
14 прилагодено плетено здолниште за кревети од прашина, кралица, магента

14 прилагодено плетено здолниште за кревети од прашина, кралица, магента

DEN 183.04
Стока
Достапно е за нарачката

Нашата крајна цел е да го задоволиме секој клиент, од моментот кога ќе ги купите нашите производи во текот на целиот живот. ниско - или обесено на облеката за да се исуши во топол сончев ден. имајте аголни плети и давајќи му на вашата спална соба елегантен, елегантен и луксузен изглед. 100% природен хипоалергичен микрофибер преостанато ткаенина со својата елегантна драпење ја прикрива рамка за пролет и кревет, создавајќи унифициран и современ изглед, можете да бидете сигурни дека гостите нема да ги фатат Погледот на пролетта на кутијата или кој било дополнителен простор под креветот. Стилски - Облечете го креветот во луксуз и квалитет со здолниште со микрофибер кревети од Кларк Кларк. Големина - здолништето со креветот со големина на кралицата мери 60 "x 80" инчи (152 x 203cm) со капка прилагодена од 14 "инчи. Достапно во различни големини и бои, здолништето на креветот е достапно во сите големини и многу бои што го олеснува совпаѓањето со постојните комплети за постелнина или за оние што уживаат во координацијата во боја. Работи добро со други производи на Клара Кларк, како што се чаршафи за постелнини, капаци на дуети, перници, удобности, заштитници на душеци и ќебиња. удобна и лесна - ткаенината со која се направени рафли од прашина од Клара не е само трајно, туку импресивно, туку импресивно, туку импресивно, туку импресивно лесен. Нашите здолништа за кревети изгледаат одлично и го надополнуваат секој сет на постелнина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата