• Свеж
Паметен дизајн Поп -допирање на спирални алишта за алишта - ИН - Универзитет во Западна Вирџинија - црно -бело - планинари

Паметен дизајн Поп -допирање на спирални алишта за алишта - ИН - Универзитет во Западна Вирџинија - црно -бело - планинари

DEN 527.84
Стока
Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува поп-ап алишта за перење за перење, домашна организација и разни предмети. Од 1970 година, Smart Design го постави стандардот на извонредност во индустријата за домашна организација преку развој на производи што им овозможуваат на потрошувачите да ги оптимизираат своите потреби. Ако имате какви било прашања, проблеми или проблеми во врска со вашата нарачка, посетете се до нашиот тим за услуги на клиентите преку е -пошта во секое време, 24/7. Издржливиот полиестерски материјал е здрав и овозможува облеката да дише, одржувајќи ги свежи. Димензии на спецификациите на производот : 15 (л) x 15 (w) x 25 (ж) Инчи Боја : Црн и бел материјал : Издржлив полиестерски материјал има 3 товари. Нашиот тим ќе даде се од себе за да одговори на сите е -пошта во рок од 24 часа. Сè, од вашиот плакар, кујна, перална, домашна канцеларија, гаража и автоматско до вашето работно место. Димензии - 15 x 15 x 25 инчи (L x W x H). Отворениот врв е совршен за леснотија и инстант истовар. Карактеристики - цврст полиестерски материјал со склоплив дизајн, рачки/ленти и големо отворање. Посетете нè на Интернет за телефонска поддршка од понеделник-петок 8 часот наутро-17 часот PST. Информациите за брендот и гаранцијата луѓето ширум светот живеат попаметни со паметен дизајн, производители на иновативни, висококвалитетни домашни и комерцијални организациски и производи за перење. Официјално лиценциран полиестер Хампер - издржлив полиестерски материјал е здрав и дозволува облеката да дише, одржувајќи ги свежи. Карактеристиките и придобивките вклучуваат рачки со ленти и склопувачки за преносливост и патување. Карактеристиките и придобивките вклучуваат рачки со ленти и склопувачки за преносливост и патување. Сместено во Јужна Калифорнија, Smart Design е семејна компанија со услуги на клиентите во суштината на нашиот бизнис.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата