• Свеж
Fanmats NFL Utility Mat, Baltimore Raven

Fanmats NFL Utility Mat, Baltimore Raven

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Заштитете го подот и покажете ја лојалноста на вашиот тим со алатката за комунални услуги Fan Mats NFL што го прикажува логото на Балтимор Равенс. Официјално е лиценциран и забавен подарок за кој било обожавател на тимот. Висококвалитетната гумена конструкција ја прави трајна и долготрајна. Штрајкувајте на горната површина обезбедува влечење и цврсто подножје, додека поддршката што не е на лизгање го спречува да се лизга надвор од своето место. Длабоките сртови ставаат нечистотија, вода и остатоци, држејќи ја од подот и ги чистат дното на чевлите. Овој алатка за подни подни има разноврсен дизајн за да може да се користи во автомобил, камион или SUV, како врата или на подот на работилницата. Чистењето е исто така лесно. Fanmats NFL Utility Mat, Baltimore Ravens : Покажете го вашиот тим дух. 100% рециклирана винил конструкција. Длабоките сртови ќе ја заробат нечистотијата, водата и остатоците, заштитувајќи ги вашите подови. Едноставно, испуштете се и исушете го воздухот за чистење. Официјално лиценциран винил мат. Издржлив. Поддршка за не-лизгање. Може да се користи како автомобилски задни подни душеци за автомобили, камиони и SUV, дормати или душеци за работна маса.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата