• Свеж
Brinley Co. Commentенска удобна пена еластична акцент на патики

Brinley Co. Commentенска удобна пена еластична акцент на патики

DEN 287.20
Стока
Достапно е за нарачката

Трговија во вашите истрошени патики за пар елегантни клоци од Brinley Co. Baduu е детално опишано со поставен глужд и смел еластичен акцент за флексибилно вклопување. Овој дизајн на вегански кожни лизгања ќе го зајакне вашиот изглед со густ гумен ѓон и ќе ве чува на нозе со леснотија со својата нога од 6 мм удобна пена. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата