• Свеж
Заменски Дел ЗА Еурека Санитар 63213Б-10, Исправени Хартиени Кеси За ПРАВОСМУКАЛКА ЗА 1934АГОВИ, Ц2094ГР, С634А Б Д

Заменски Дел ЗА Еурека Санитар 63213Б-10, Исправени Хартиени Кеси За ПРАВОСМУКАЛКА ЗА 1934АГОВИ, Ц2094ГР, С634А Б Д

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Заменски Дел ЗА Еурека Санитар 63213Б-10, Исправени Хартиени Кеси За Правосмукалка ЗА 1934АГОВИ, C2094 G, S634 A/B/D (3 Пакети 15 Кеси) Се Вклопува Во Моделите : - Одговара НА САНИТАР SC600, SC800 Серија, 1934 AGS, C2094 G, S634 A, S634 B, S634 D, S635 A s639a, S647a, S647 B, s647d, S647e, S670a, S670 B, S677 A, S677 B. БРЕНД : - Еурека, Санитар. Дел Бр : - 63213Б-10. Боја-Како Што Покажува Сликата. Направено од квалитетен материјал за да ве одржува вакуум безбеден и во работна состојба цело време. 100% гаранција за задоволство со вашето купување. Ние нудиме 30-дневна гаранција за враќање на парите. Купувачот е одговорен за враќање на превозот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата