• Свеж
Меган Тебе Пастув Дуксери Лоши Денови Виножито Трговија Печатење Униз Мода Смешна Секојдневна Улична Облека

Меган Тебе Пастув Дуксери Лоши Денови Виножито Трговија Печатење Униз Мода Смешна Секојдневна Улична Облека

DEN 719.20
Стока
Достапно е за нарачката

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите?2.Рачното мерење може да излезе од 1~3см difference Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : XXL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : XXXL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : 74cmproduct тип : Тајлер Чајлдерс Рустин Во Дожд Турнеја Маскирани Sweatshirt Tips : 1) ве Молиме проверете со табелата со големини внимателно пред да ја купите оваа ставка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете Ни Е-Пошта.2) забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот на вашиот компјутер.3) ве Молиме дозволете 2-3 см рачна Грешка во мерката. Благодарам.4) измијте го рачно во вода од 30 степени, закачете ја да се исуши во сенка, забранете белење. Удобно Вклопување : Изработени од висококвалитетни материјали, Овие Унисекс Модни Смешни Секојдневни Хип хоп Дуксери нудат опуштено и удобно вклопување за целодневно носење. (Причина за купување : Уживајте во совршената мешавина на стил и удобност со овие пријатни дуксери.) . Опции за големина : Достапни во голем број големини, од мали до XXL, овие дуксери се грижат за различни типови на тело, обезбедувајќи совршено вклопување за секого. (Причина за купување : Пронајдете ја идеалната големина што одговара на обликот на вашето тело за удобно и ласкаво вклопување.) . Разновиден Стил : Без разлика дали присуствувате на концерт или се дружите со пријателите, овие дуксери се совршени за секоја пригода, додавајќи допир на секојдневна хип хоп мода во вашата гардероба. (Причина за купување : Изразете го вашиот личен стил со разноврсни дуксери кои одговараат на различни поставки.) . Издржлив Квалитет : Конструирани со врвни материјали и прецизни шевови, овие Дуксери се изградени да траат, обезбедувајќи долгорочна издржливост и отпорност на абење. (Причина за купување : Инвестирајте во висококвалитетна качулка која ќе остане во одлична состојба, дури и по повеќекратно перење и носење.) . Лесно за чистење : може да се мие директно со машина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата