• Свеж
Стерлинг Сребрен Бело-Емајлиран Прстен

Стерлинг Сребрен Бело-Емајлиран Прстен

DEN 1536.00
Стока
Достапно е за нарачката

Примамливите Изрази Што Можат да Се Наредат Сребрено Бело Емајлиран Прстен Што Може да Се Нареди од 1,5 мм, изработен во сребро Од 925 Стерлинг. Овој стил е широк 1,50 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Женски Возрасни Наредени Изрази Стерлинг Сребрен Бел Емајлиран Прстен Од 1,5 мм : Полиран финишродиум обложен за да се спречи оцрнување изработен во сребрени сребрени бело емајлирани изрази што можат да се складираат во повеќе големини.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата