• Свеж
Кошница За Складирање За Заштеда На Простор На Работната Површина, Розово Злато За Домашна Бања Кујна Л

Кошница За Складирање За Заштеда На Простор На Работната Површина, Розово Злато За Домашна Бања Кујна Л

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Кошница За Складирање За Заштеда На Простор На работната површина, Розово Злато За Домашна Бања Кујна Лспецификација : Состојба : 100% Тип На Ставка : Кошница За Складирањематеријал : Железна Боја : Стил На Розово Злато : Л, Соптална Големина : Прибл. 24, 5х16, 5х6см / 9, 6х6, 5х2, 4инс Големина : Прибл. 17, 2х12, 2х6см / 6, 8х4, 8х2, 4во Тежина : Прибл.310гр~530гр/10.9 мл~18.7 Мл Пакет Листа : 2 х Кошница За Складирање Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Погоден за сите видови складирање, може да се користи на многу места, како што се работна површина, дневна соба, бања итн. Стилска и едноставна корпа за складирање, прекрасен процес на позлата, извонреден изглед, може добро да се интегрира во вашиот стил на украсување на домот. Заштедете простор, помогнете ви да чувате намирници, да ја направите просторијата уредна и уредна, да имате поудобна средина за живеење. Изработен од железен материјал не е лесен за деформација, стабилен и издржлив, може да се користи долго време.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата