• Свеж
Шекспир Грди Стап Сом Врти 7 ' Mh Компјутер

Шекспир Грди Стап Сом Врти 7 ' Mh Компјутер

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Грдиот Стик Сом Спинкаст Комбо, 7' 2pc Прачка, СРЕДНА/Тешка, ДЕСНА РАЧНА ИЗРАБОТКА ID : 1366954ugly Stik ја дизајнираше оваа серија специјално за сом. Сите Грди Стап прачки имаат Грди Стап Јасен Врв За чувствителност, Грда технолошка конструкција за цврстина и издржливост и грди туф едноделни водичи од нерѓосувачки челик.Карактеристики : - средно Тешка акција кастинг прачка-Грди Туф едноделни водичи од нерѓосувачки челик - Грд Стик Јасен Дизајн на Врвот - 20 големина спинкаст ролна карактеристики 1 топчесто лежиште-вклучено/Исклучено анти-обратно и мамка кликер-Претходно намотан со 20 фунти. спецификации на линии : - Моно Капацитет (yds./фунти.) : 175/14, и 115/20 - Лого Брои : 1 - Прачка Моќ : Средна Тешка Прачка Должина : 7' - Број На Парчиња : 2 - Техника : Сом - Линија Рејтинг : Пакување : 350 - Ролна Рачка Позиција : Десно Средно Тешки Акција Кастинг Прачка,Грди Туф Едно Парче Нерѓосувачки Челик Водичи,Грди Стап Јасен Врв Дизајн,20 Големина Спинкаст Ролна Карактеристики 1 Топчест Лежиште,Вклучување/Исклучување Анти - обратна и мамка кликер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата