• Свеж
PwrON Компатибилен Ac Адаптер Полнач Замена ЗА SB Безжичен Пренослив Звучник Кабел За Напојување

PwrON Компатибилен Ac Адаптер Полнач Замена ЗА SB Безжичен Пренослив Звучник Кабел За Напојување

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Pwr ON е специјализиран за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп, таблет, телефони и други електрични апарати.Производи произведени со најквалитетни материјали и вклучуваат повеќе паметни карактеристики заштита од IV-неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање . Полначите се сертифицирани со CE FCC итн.Ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи-ние сме тука да ви помогнеме! Овој Адаптер Е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (не-ОЕМ). Параметри : Влезен Напон. НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В, 50-60 HZ.US приклучок. Компатибилност : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер Полнач Замена ЗА SB365/37 Безжичен Пренослив Звучник Кабел За Напојување. Сертифициран Сеф : CE / FCC / Ro HS сертифициран / Краток спој, над струја и над заштита од напон. Што Добивате : 1 Компјутер Адаптер за Напојување / 12-месечна гаранција и пријателска услуга за клиенти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата