• Свеж
Интепласт Група Ниска Густина Може Лагер 16гал .5мил Бела 50 Ролна Ролни Картон SL2432XHW

Интепласт Група Ниска Густина Може Лагер 16гал .5мил Бела 50 Ролна Ролни Картон SL2432XHW

DEN 513.60
Стока
Достапно е за нарачката

Интепласт Група 16 Галон Бела Кеса За Ѓубре Институционални линеарни кеси со ниска густина обезбедуваат . Вработува . . Апликација : Може Лагер; Опсег На Капацитет (Волумен) [Макс] : 16 гал; Опсег На Капацитет (Волумен) [Мин] : 12 гал; Дебелина : 0,5 мил. Интепласт Група 12-16 Галон Кеси За Ѓубре, Бела, 24" х 32", 0,5 мил, 500 Кеси По Картон Глобален Тип На Производ : Кеси-Може Лагер Апликација : Може Опсег На Капацитет (Волумен) [Макс] : 16 Опсег на Галкапацитет (Волумен) [Мин] : 12 галтик : 0,5 милград : Средно-Должност Материјал(и) : Пластика Ширина : 24"Висина : 32"Затворање : Тиеколор(И) : процент на рециклирана содржина пред потрошувачите : 0% пост-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 0% Вкупна Рециклирана Содржина Проценти : 0% Одлична Отпорност На Пункции И Кинење. Ѕвездено запечатено дно за рамномерна распределба на тежината. Ролни со безжични лисја обезбедуваат лесно издавање. Главни смоли што се користат за супериорен квалитет. 24" х 32 " големина Торба. 0,5 мил Дебелина. Бели кеси за ѓубре. 12 - 16 галон капацитет. 50 Кеси по ролна. 10 Ролни по картон.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата