• Свеж
Кузмарк Двојна Банда Прекинувач Ѕидна Плоча-Три Божиќни Мачиња И Глушец Во Дедо Мраз Капи Мачка Уметност Од Дениз Секој

Кузмарк Двојна Банда Прекинувач Ѕидна Плоча-Три Божиќни Мачиња И Глушец Во Дедо Мраз Капи Мачка Уметност Од Дениз Секој

DEN 111.20
Стока
Достапно е за нарачката

Декоративна слика отпечатена директно на контуриран цврст метал 2 банда прекинувач плоча Од Страна На Кузмарк} Вклучува соодветна боја завртка текстура површина отпорна на гребење персонализирајте го вашиот простор за живеење со декоративен домашен декор ѕид плоча стандард 2 банда прекинувач плочи продадени и бродови исклучиво Од кузмарк, Во Сад Кузмарк} Декоративна Двојна Банда Прекинувач Плоча. Стандардна големина : 4.56" х 5 " 2 Банда Ѕид Плоча. Вклучува соодветни завртки во боја за лесно заменување на постојниот капак на прекинувачката плоча.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата