• Свеж
Кујна Дијамант Брзина Блендер Контура Сребро

Кујна Дијамант Брзина Блендер Контура Сребро

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Дијамантскиот Блендер Киченаида, со ексклузивен систем за мешање дијаманти, обезбедува врвни перформанси на мешање за мешање, сечкање, мешање, пире и течност, со пулс 1-5 поставки и режим на кршење мраз. Робустен мотор, уникатен едноделен дијамантски стомна Без бпа, ножеви од нерѓосувачки челик и електронски контроли се комбинираат за да создадат моќен вител кој е брз и темелен за исклучителни резултати од мешањето. Дополнително, Интелигентната Контрола на Моторот ја чувствува содржината и одржува оптимална брзина до моќност преку сите состојки.Опремен со патентирани ножеви од Нерѓосувачки челик, Кујната Ksb175cu Дијамантски Блендер Контурното Сребро сигурно ќе стане ваш омилен придружник за готвење. Идеален за смути за сладолед, супи и огромен број рецепти за брзо мешање, овој блендер од 550 вати содржи бокал без БПА, кој може да собере до 60 унци течност. Неговиот иновативен дизајн вклучува пет поставки за брзина за различни потреби во кујната и систем за вентилација со топла течност. Овој убав кујнски блендер има елегантна сребрена надворешност. 550 Вати 5 Брзина Блендер60 Оздишвашер Безбедно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата