• Свеж
Недовршена Дрвена Катедрала Лак Рамка 18 Б, Слика, Изградба-А-Крст

Недовршена Дрвена Катедрала Лак Рамка 18 Б, Слика, Изградба-А-Крст

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето Катедрално Монограмско Писмо е 18 " Висок и обичај изработен од ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МДФ од ОДДЕЛЕНИЕ на кабинетот. Можете да го декорирате вашиот монограм со боја, маркери, сјај, пом пом, светки, производи од железо и многу повеќе! Овој производ доаѓа недовршен. Сите производи брод во рок од 2-7 Работни Дена. Препорачуваме користење на акрилна боја на нашите недовршени производи. Обезбеден е држач за клучалки за предмети 12" и поголем. Препорачуваме командни ленти за помали исечоци. Сите производи се сечат на 1/4" МДФ се отпорни на временски услови и погодни за на отворено. Недовршени самостојни уметнички и занаетчиски форми. Прецизно сечење со машини ЗА ЦПУ. Исечете на МДФ Отпорен на ВЛАГА од 1/4 инчи. Цврст и издржлив . Кабинетот одделение висок квалитет материјал. Погоден за сите видови внатрешна употреба. Погоден за лесна изложеност на отворено. Исечете по нарачка и испорачајте брзо. Многу мазна поради висока густина композитни. Лесно изшкуркан со рака. Пристигнува подготвен за сликање и украсување. Одлично покривање на бојата. Нема лесно да отече или излупи. Секое парче рака проверени за квалитет. Произведено во САД.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата