• Свеж
Хиглос Очила За Сонце Умре-Намалување На Границата

Хиглос Очила За Сонце Умре-Намалување На Границата

DEN 271.52
Стока
Достапно е за нарачката

Хиглос Очила За Сонце Умре-Намалување На Границата, 72 Парчиња сончеви денови се тука и тоа е совршено време да се обиде на оние очила за сонце! Оваа оригинална граница со умирање содржи 8 пара светли очила за сонце со реален изглед. Користете го за украсување огласна табла со летна тема или тема на плажа или прикажете ја работата на вашите ученици со натпис - " ПОГЛЕДНЕТЕ што научивме!". Оваа облога за очила за сонце ќе изгледа остра и привлечна околу огласна табла, прозорец, ходник или постер. Секое пакување вклучува 12 ленти со димензии 3 " х 36", за вкупно 36 стапки граница. Продадени како 6 пакувања за вкупно 72 ленти. Хиглос Очила За Сонце Умре-Намалување На Границата, 72 Парчиња : . Нашата гранична облога во училницата ќе ги оживее огласните табли, прозорците и ѕидовите. . Печатени на картон со врвен квалитет за издржливост. Овие граници се издржливи и дури можат повторно да се користат. Вкупно 216 Стапки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата