• Свеж
Само Мојата Големина Женски Плус Големина Графички Краток Ракав V - Вратот Мета

Само Мојата Големина Женски Плус Големина Графички Краток Ракав V - Вратот Мета

DEN 306.08
Стока
Достапно е за нарачката

Само Мојата Големина Женски Плус Големина Графички Краток Ракав V - Вратот Маица лесен краток ракав маица со прекрасен мек допир. Лесно ребрести, широк V-деколте. Таг-слободен деколте. Должината од 30 инчи ги покрива колковите. 7.6 мл 83% памук 17% полиестер. 2Х. Сонување Срце Црно. Жени. Само Мојата Големина. В-Вратот. Краток Ракав.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата