• Свеж
Новороденче Девојче Момче Облека Плетен Памук Ромпер Комбинезон Цврсти Тимови

Новороденче Девојче Момче Облека Плетен Памук Ромпер Комбинезон Цврсти Тимови

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели.Висококвалитетна и Сосема нова 100% Главна Боја : Како Што Покажаа Сликите нов Моден Материјал : Памучна Големина : 70/80/90/100постои 2-3% разлика според рачното мерење.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Што Добивате : 1 X Romper babygirlboyclothe, есенска облека, Долг Ракав,долг комбинезон,2pcscottonclothe,2 парчиња,бебешка облека,еднобојна, плетена комбинезон.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата