• Свеж
Њупорт Пинк Слика Рамка

Њупорт Пинк Слика Рамка

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Висококвалитетна композитна декоративна рамка за слика со сатенска розова завршница. Лесно отворено копче за вртење црната кадифена подлога го олеснува отворањето и вметнувањето на вашата фотографија. Вклучува закачалки за монтирање на ѕид и штафелајна подлога за прикажување на масата. Оваа прекрасна рамка доаѓа со стакло за да ја заштити вашата фотографија и е индивидуално кутија. ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Детална сатенска розова рамка за слика. ПОДЛОГА ЗА ШТАФЕЛАЈ : висококвалитетна лесна отворена црна кадифена подлога може да стои вертикално или хоризонтално. ЅИД ВИСИ ИЛИ МАСА УПОТРЕБА : Доаѓа со штафелај поддршка за маса врвот дисплеј, и претходно инсталиран закачалки за ѕид монтажа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата