• Свеж
Мид Затворач Пликови 10 Х13 3 Пкг-Тежок Крафт

Мид Затворач Пликови 10 Х13 3 Пкг-Тежок Крафт

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

МЕДОВИНА-Затворач Коверти. Овој пакет содржи три пликови од манила од 10х13 инчи со затворање на затворачот. Acco / Mead 10" x13 " Затворач Пликови Трајни тешка категорија акции. Затворач со два крака и зајакнати дупки. Одлично за канцелариска или домашна употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата