• Свеж
Бело Кафеава Крава Печатење Автомобил Ѓубре Може Животинска Кожа Преклопување Виси Автомобил Ѓубре Канта Канта Авто Ѓубре Може Да Истекување-Доказ Автомобил Орга

Бело Кафеава Крава Печатење Автомобил Ѓубре Може Животинска Кожа Преклопување Виси Автомобил Ѓубре Канта Канта Авто Ѓубре Може

DEN 247.20
Стока
Достапно е за нарачката

Задржи ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ЧИСТ : 1.8 Галон/3 галон капацитет автомобил ѓубре може да се одржи вашето возило чиста, организирана, без ѓубре. Совршено одговара на сорти на видови возила, вклучувајќи седани, Теренци, комбиња, камиони, минивани, чамци итн. Оваа торба за складирање автомобили можете да ја користите и за време на излети, кампување, плажи итн.●ВОДООТПОРНА ПОСТАВА : вреќата За Ѓубре За Автомобили има 100% дебела постава отпорна на истекување, нема да се случи излевање и лесно се чисти. Можете да го ставите директно во ѓубрето или да ставите вреќа за еднократна употреба внатре. Корпата за отпадоци од автомобил има 2 токи за фиксирање на кеси за еднократна употреба, што ефикасно спречува паѓање.●ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ : канта За ѓубре На Возилото со лесно прилагодлив ремен за тока, можете да ја прицврстите на потпирачите за глава, совозачкото седиште, задните седишта и централните конзоли или едноставно да ја поставите каде било достапно во вашиот автомобил.●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Мултифункционалната корпа за отпадоци за автомобил не е само канта за ѓубре, туку може да се користи и како торба за организатор за складирање за складирање играчки, облека, алати, пијалоци, закуски и многу повеќе. Исто така, можете лесно да ги преклопите автомобилските канти за ѓубре кога не ги користите.①КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ ОД АВТОМОБИЛ СИМПАТИЧНА : нашата канта за ѓубре доаѓа со популарни дезени, кои можат да бидат совршен декор за автомобили, да направат вашиот автомобил да изгледа помодерно и симпатично.Оваа извонредна вреќа за ѓубре во автомобил може да се користи како подарок за вашето семејство, пријатели или соседи. Бело Кафеава Крава Печатење Автомобил Ѓубре Може Животинска Кожа Преклопливи Виси Автомобил Ѓубре Канта Канта Авто Ѓубре Може Да Истекување-Доказ Автомобил Организатор (Голем).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата