• Свеж
Инктастик ОМГ Мајка ми беше во право за Се

Инктастик ОМГ Мајка ми беше во право за Се

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

ОМГ Мајка Ми беше во право за се! Фустан За Мали Деца. Инктастик ОМГ Мајка ми беше во право за се! Мало Дете Краток Ракав Фустан Женски Црвен Со Полка Точки 3Т. ОМГ Мајка Ми беше во право за Се! Фустан За Мали Деца. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. семеен хумор смешни деца совршен подарок подарок мајки ден рјм девојки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата