• Свеж
Амангни Фенси Болнички Подароци, Не ми Треба Терапија Затоа што сум Болничар, Празнична Нараквица Со Црно Јаже За Болничар

Амангни Фенси Болнички Подароци, Не ми Треба Терапија Затоа што сум Болничар, Празнична Нараквица Со Црно Јаже За Болничар

DEN 1200.00
Стока
Достапно е за нарачката

Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Плетенка Јаже Нараквица за Болничар. Ова е посебен подарок и за мажи и за жени кои можат да го земат каде и да одат. Оваа прекрасна нараквица врежана со пораки е совршена за сопрузи, сопруги, синови или ќерки. Издржлив и модерен, тоа е совршен моден додаток. Рачно Изработени Врежани Нараквици тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини.Оваа нараквица е со димензии приближно 25 сантиметри и е прилагодлива од 8,5 до 25 сантиметри. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек-дело што може да одговара на сечиј зглоб.Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силикон, високо отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување.Ние ја почитуваме едногодишната гаранција на производителот. За нас, тоа е или 100% задоволство на клиентите, или ние рефундирање на вашите пари целосно. Амангни Фенси Болнички Подароци, Не ми Треба Терапија Затоа што сум Болничар, Празнична Нараквица Со Црно Јаже за Болничар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата