• Свеж
За Џип Гранд Чироки 2012 - Длабоко Цреша Црвен Кристал БИСЕР ЈРП База Палто Автомобилска Боја Аеросол

За Џип Гранд Чироки 2012 - Длабоко Цреша Црвен Кристал БИСЕР ЈРП База Палто Автомобилска Боја Аеросол

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Содржи еден 12 мл. конзерва со основен слој уретанска боја измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, основна боја на палтото бара врвен слој/проѕирен слој. Боја моите автоматски 1к и 2к проѕирни палта се ОТПОРНИ НА УВ. • Одлична боја За Основно Палто во 12 оз ЕЗ спреј аеросол. • Испрскајте ја бојата на тест картичката за да видите како се совпаѓа бојата пред да аплицирате за вашето возило. * Вклучени упатства за Џип • Големиот Чироки. 2012;2013;2014;2015. ЈРП. Длабоко Цреша Црвен Кристален Бисер. Еден 12 мл Аеросол. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата