• Свеж
ПЕРЛУ # КУПОЛА ВНАТРЕШНА СВЕТИЛКА ХРОМ

ПЕРЛУ КУПОЛА ВНАТРЕШНА СВЕТИЛКА ХРОМ

DEN 623.84
Стока
Достапно е за нарачката

Гроте е светски лидер во системите за безбедност на возилата, обезбедувајќи широк спектар на компоненти за производителите на оригинална опрема и резервниот пазар на возилото. Производите вклучуваат : Светилки, осветлување за итни случаи, трепкачи и прицврстувачи за жици за осветлување напред, кабли за серпентина, прекинувачи за трепкачи рефлектори и лента за видливост, резервни аларми, огледала и загради за огледала. Гроте производите се користат како оригинална опрема на полутрактори и приколки, патнички автомобили, автобуси, индустриски возила, Рекреативно Возило Хромирано Куќиште. Заштитник Со Качулка За Намалување На Отсјајот. Посебна Жица За Заземјување. Ограничена 1 Година Гаранција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата