• Свеж
Шекспировата Музика Е Храна На Љубовта Ви Благодариме Картички Коверти Празно Белешка

Шекспировата Музика Е Храна На Љубовта Ви Благодариме Картички Коверти Празно Белешка

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 14,6 см х 9,8 см / Класификација : Благодарам картички карактеристика : Секоја картичка врежана Со Букви "Благодарам", со мазна мат завршница создава елегантен и стилски изглед. Совршен за нечиј посебен голем ден!Материјал : Висококвалитетен и мазен пакет Хартија количина : 10 картички+10 плик овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Шекспировата Музика Е Храна На Љубовта Ви Благодариме Картички Коверти Празно Белешка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата