• Свеж
ксиух во турција пердув трим раб за домашна декорација шиење занает декорација в

ксиух во турција пердув трим раб за домашна декорација шиење занает декорација в

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

100см 10 ДО 13см Турција Пердув Трим Раб За Декорација На Занаети За Шиење На Домашен Декоркарактеристики : } Материјал И големина : 100% пердуви од мисирка, долги 1 метар, широки 10-13 см (применливи прилики) : може ДА се користи ЗА сам занаети, сценски носии (како што се латински танцови здолништа), етнички носии, венчаници и друга убава облека пердуви : меки, не Се Лесни ЗА ДЕФОРМАЦИЈА, Светла Боја, Зачувување На Топлина, Лесни и Тврди, Флексибилни и Водоотпорни, Без Адитиви За Хемикалии, лесни за миење и брзо сушење итн. Извршување на производот : одлична селективност на бојата, висококвалитетна ултра-мека, добра постојаност на бојата, не е лесно да се избледи # ветуваме дека ќе ви обезбедиме висококвалитетна услуга по продажбата и навремено ќе одговориме на вашите прашања за да се осигураме дека имате одлично искуство за шопингматеријал : турција пердуви големина : 1 метар долга, пердув ширина 10-13см.Пакетот вклучува : 1 пакет од 1м пердуви од мисиркино забелешка : Бидејќи производот е пердув, ќе има грешка од 1-2г во тежината на производот, ве молиме разберете; бојата може да биде малку поинаква во зависност од поставките на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР или дисплеј. Ние вложуваме максимални напори точно да ги претставиме боите на сите наши производи. Виси. 100см 10 ДО 13см Турција Пердув Трим Раб За Домашна Декорација Шиење Занает Декорација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата