• Свеж
Лаурет Геометриски Надворешен Тепих, Морнарица Слонова Коска 1, 9 '13'

Лаурет Геометриски Надворешен Тепих, Морнарица Слонова Коска 1, 9 '13'

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих. Дизајниран со еластичност против секојдневно абење, овој килим е совршен за области со голем сообраќај и во затворени простории и на отворено, како што се двор, дневна соба, кујна и ходници. Овој килим може да се исчисти со едноставно отстранување и овозможување да се исуши во топла добро проветрена област. Лаурет Геометриски Надворешен Тепих, Морнарица/ Слонова Коска 1, 9 'х 13'.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата