• Свеж
Полимер Производи 6 Р. В. Глобус Светла-Стринг од 6

Полимер Производи 6 Р. В. Глобус Светла-Стринг од 6

DEN 319.68
Стока
Достапно е за нарачката

Стринг светлината во собата се користи за декорација или функционално осветлување околу палуби, дворови, тремови, тенди, рекреативни возила. Отпорни на временски услови и разнишани поликарбонат домување. Намотаните кабли помеѓу светлата се протегаат до 30". Нерѓосувачки челик куки. 20 ' Кабел За Напојување. УЛ одобрени за употреба со до 60 вати светилки (не се вклучени). Полимер Производи 6 " Р. В. Глобус Светла-Стринг на 6.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата