• Свеж
Машки Кошули Кратки Ракави Печатени Копче Надолу Летна Плажа Фустан Кошули За Мажи Мода

Машки Кошули Кратки Ракави Печатени Копче Надолу Летна Плажа Фустан Кошули За Мажи Мода

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : S Биста : 104cm/40.94" Рамо : 45cm/17.72" Должина : 72cm/28.35" Големина : M Биста : 112cm/44.09" Рамо : 47cm/18.50" Должина : 74cm/29.13" Големина : L Биста : 120cm/47.24" Рамо : 49cm/19.29" Должина : 76см/29,92" големина : xl биста : 128см/50,39" рамо : 51см/20,08" должина : 78см/30,71" големина : xxl Биста : 136см/53,54" Рамо : 53см/20,87" Должина : 80см/31,50" големина : хххл биста : 144см/56,69" рамо : 55см/21.65" должина : 82см/32.28" големина : ххххл биста : 152см/59.84" Рамо : 57см/22.44" Должина : 84см/33.07" големина : хххххл биста : 160см/62.99" рамо : 59см/23.23" должина : 86см/33.86" Машка Кошула Кратки ракави печатени копчиња долу летни кошули за плажа карактеристики : полиестер удобен Материјал : произведен од мека полиестерска ткаенина, убав Принт, Погоден за летна/плажа/одмор/океанска облека.Големина на вклопување : Одговара На Големината И Редовниот Стил На Вклопување Прават Да се Чувствувате Добро и Удобно кога Носите.Прилики : Нашите Ха-вајски Машки Кошули Погодни Во Многу Прилики, Вклучувајќи Забави На Плажа Тематски Забави Риболов,Едрење, Денови Во Канцеларија Итн .УНИКАТЕН ДИЗАЈН : ха-вајската кошула за мажи има раширена јака, краток ракав, закривен раб и дизајн со директно вклопување. Затворање на копчето за предно лого, нашите мажи од алоха кошула се прилагодени затворање на копчето за силуетамашина За перење Лесно Се Совпаѓа : Овие Машки Кошули Може Лесно да се Совпаднат со Панталони,Панталони И Фармерки и Други. Повод : Без разлика Дали Е За Свечени Прилики или Секојдневни Секојдневни, Оваа Машка Кошула Е Избор; Исто Така Е Идеален Подарок за Семејството, Љубовниците и Пријателите. машки кошули секојдневен стилски. фустан кошули за мажи. машки обични кошули. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата