• Свеж
Машки костум левмџија Голем И Удобен Комплет Клиренс Секојдневен Цврст Пресврт Пуловер Со Патент Спортски Костум Со Кратки Ракави

Машки костум левмџија Голем И Удобен Комплет Клиренс Секојдневен Цврст Пресврт Пуловер Со Патент Спортски Костум Со Кратки Ракави

DEN 95.84
Стока
Достапно е за нарачката

Мажи Секојдневен Цврст Пуловер Со Патент Со Патент Спортски Костум Со Кратки Ракави : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењестилски и моден дизајн ве прават попривлечнисовршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки итн. одлично За Секојдневно, Секојдневно,сигурен сум дека ќе ви се допадне!Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Големината на овој костум е премногу мала, ако сакате да бидете полабави, се препорачува да земете 1-2 големини поголеми сезона : Сончев Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Краток Тип На Шема На Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Линија суво што добивате : машки панталони од 1 парче и машка блуза од 1 парче} премиум материјал оделата се изработени Од памучна Мешавина погодна За кожата, Супер Мека, Лесна, Еластична И Дише, Овозможувајќи Флексибилно Движење И ќе Се Чувствувате Опуштено Цел Ден. Панталоните имаат два џебови, кои не само што ви се погодни за носење работи со вас, туку можат да покажат и добра фигура. ●Обичните 2920 облеки Се Совпаѓаат Со Машки маици и панталони, спарувајќи со очила за сонце и капа за сонце за повеќе стилски стил,или комбинирајќи ги заедно или спарете ги со различни врвови или панталони за одличен изглед. Qcssions®задолжителна машка облека од 2922 парчиња во машка гардероба. Совршен за секојдневно секојдневно, спиење, дома, спорт на отворено, теретана, трчање, голф, јога, фитнес, вежбање или патување во секоја сезона. ●Машина За Перење Е Лесна за чистење и издржлива.Ве молиме изберете ја вашата вообичаена големина.Ако имате било какви други прашања, можете да не контактирате во секое време!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата