• Свеж
Алуминиум 7 8 Рачка К Високо Свиткување Сребро за Јамаха ГТ 1973-1980

Алуминиум 7 8 Рачка К Високо Свиткување Сребро за Јамаха ГТ 1973-1980

DEN 344.32
Стока
Достапно е за нарачката

Изграден од термички обработен Т6 Алуминиум за издржливост и намалување на заморот. Ласерски гравирани центрирани ознаки во областа за стегање за прецизна инсталација. Виткање во областа за држење за да се спречи лизгање. Вклучена е подлога за попречна шипка. 7/8" кормило.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата