• Свеж
Еднократно Возрасни Деца Пренослива Торба За Ручек, Апстрактна Линија Вител Рачка Без Раце Изолација Ладна Торба За Училиште, Работа, Излети, Патување

Еднократно Возрасни Деца Пренослива Торба За Ручек, Апстрактна Линија Вител Рачка Без Раце Изолација Ладна Торба За Училиште,

DEN 255.84
Стока
Достапно е за нарачката

Апстрактна линија торба за ручек може да ја одржува храната топла/ладна со часови, одржувајќи ја вашата храна/пијалок на совршена температура долго време, многу погодна за носење храна на училиште, работа, излети, патувања итн.ТОРБАТА ЗА ручек ИФЈАНГ е целосно функционална, со преден џеб за чување прибор и страничен мрежен џеб за држење пијалоци и отстранлива торба за носење тока одозгора, така што лесно можете да ја врзете торбата за ручек на кој било ранец или куфер за лесно носење.Инструкции за перење : се препорачува миење Раце, не избелувајте, не сушете се, исушете го воздухот природно. Изградба На Торба за ручек : 1 главен џеб, 1 преден џеб со патент, 1 страничен џеб, внатрешен мрежен џеб. Висококвалитетен Материјал : Оксфордска Ткаенина (100% полиестер) + Бисер памук + ПЕВА. Пренослив : Отстранливите ремени за рачка за носење на бравата овозможуваат врзување на торбата бенто за секој ранец и куфер. Свежина : може да ја одржува храната топла / ладна неколку часа. Отпорен На истекување и Лесен За Чистење : облогата ОД Пева За Храна е силна и издржлива, а дамките лесно може да се избришат со влажна крпа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата